Zdroj: http://candita.cz/index.php?a=designy-webu/4.design-webu  •  Vydáno: 27.3.2019 0:41  •  Autor: Blanch

4. Design webu

Čtvrtý webový design těchto stránek.

Protentokrát tvořený ve světlejších barvách (doufám, že pro někoho nejsou příliš světlé), dvě menu a širší textové pole. V podstatě nic extra překombinovaného (snad?), používala jsem jednodušší prvky. Žádné složitější vlnky, žádné specifické tvary, žádné složité vzory, žádné vysloveně komplikované rozložení webu jako v předešlém případě.

Pravdou je, že tento design (trochu v jiné verzi tady) jsem zamýšlela použít na úplně jiný web. Avšak nakonec jsem řekla NE! Žádné falešné tagy, žádné grafické prvky jinam! Když layout, tak pro všech... Teda jen pro mě! (No jo, uznávám, prostě jsem byla líná a ta růžovožlutá potvora už mi pila krev).
Rubrika: Designy webu

Tématika Drarry na mě vysloveně čekala. Byla jen otázka času, než zapracuju na svůj web Harryho s Dracem, v minulosti plnili můj slashový web na layoutech poměrně často (ačkoliv jsem kdysi mívala i slabost pro anime) - ostatně, to můžete vidět třeba tady, kde naleznete souhrn starých layoutů mého slash webu.

 

Nicméně opět jsem potřebovala přejít k "nižšímu" záhlaví. Předešlý vzhled mi sice zabral dost práce a byl trochu víc vymazlenější, ale nebyl mi úplně po chuti svým rozložením. Mám raději nižší záhlaví, tak snad tahle verze nebude nikomu překážet cheeky.

 

Pokud byste měli nějaké připomínky, určitě dejte vědet, stále se dají nějaké věci za chodu pozměnit. Budu doufat, že to je při nejmenším přehledné, jak jen to jde.

 

Kliknutím na obrázek se vám otevře plný náhled designu.