Harry Potter
Sherlock BBC
Tvorba
Uživatelské menu
Odběr
Přihlašte se k odběru novinek na email.

Vyhledávání
Návštěvnost

Profily

Veškeré odkazy, profily a projekty, na kterých mě můžete najít a na kterých se podílím. Také zde vkládám i odkazy na staré weby a archívy, na nichž jsem působila kdysi.

 

Erised
Grafický tým. Web, který bude zanedlouho slavit rok od svého "znovu"spuštění. Stránky s grafikou, webdesignem a uměleckým koutkem. Pamatujete si ještě starý Layouts? Řekněme, že tento mladší brácha je jeho následníkem.

ERISED
 
Starý blog
Můj starý a nejstarší a doposud existující blog, na němž jsem strávila dlouhá léta, a na kterém naleznete staré povídky, články a grafiku (ačkoliv ne vše, ale skoro většinu). Všehosměska, náhled do průběhu mého života na internetu, na blog.cz tehdy poprvé od roku 2005 (přestože existěnčně tvorbou působím v poli HP od roku 2002), v podstatě až dodnes.

Blanch blog
 
Facebook
Rival´s love for slash - ještě stále starý a dosud používaný účet stránek facebooku, kde jsem informovala zájemce ohledně nových článků na starém slash webu. V tuto chvíli tedy budu informovat zájemce ohledně nových článků na tomto webu.
 
Twitter
Twitter- není to dlouho, co jsem si založila i účet na Twitteru, ačkoliv k úplně jinému účelu - a to, abych sledovala své oblíbené komiksové autory. Když už ho tedy člověk má, proč ho nevyužít podobně jako facebook. Kdo bude mít zájem, může mě tam sledovat. Pravděpodobně začnu přidávat oznamy i tam.
 
Deviantart
Morfuska DA - letitý a starý dobrý Deviantart, kde je i plno mých starých vytvořených hrůz ;), taková malá historie do grafických a uměleckých dnů mého mládí.
 
Starý slash web
Podařilo se mi zprovoznit větší část webu, tedy alespoň tu obsahovou. Omlouvám se za očividné komplikace na stránce, ale bohužel už není v mých možnostech, abych s tím něco udělala. Zálohy jsou neaktuální a není možné s nimi už v rámci webu manipulovat. Důležité je, že je stále možné číst obsah, tedy ve většině případů. Pokud by něco nešlo a chtěli byste k tomu získat přístup, nebojte se na mě obrátit, pokusím se o to.

STARÝ SLASH WEB
 
AO3
Aneb účet na archiveofourown, kde publikuje jinak i hromada jiných českých autorů. Najdete mě tam pod nickem BlanchLemur.
 

AO3

 

Nejnovější komentáře
Voldemortova nešťastná láska - Taká kr... Zaslal/a: Clem  •  Čas: 20.10.2019 0:16
Autorovo tklivé usebrání aneb attention whore vrací úder - Ja k te... Zaslal/a: Ester  •  Čas: 1.10.2019 19:47
15. Počítej do patnácti - A mne t... Zaslal/a: Blanch  •  Čas: 24.9.2019 2:06
15. Počítej do patnácti - No, zač... Zaslal/a: Miona  •  Čas: 23.9.2019 14:59
14. Čtrnácté pokolení - nezbav... Zaslal/a: Miona  •  Čas: 23.9.2019 14:38
Status Quo: 3. kapitola - Právě p... Zaslal/a: Tabby  •  Čas: 20.9.2019 12:18
Voldemortova nešťastná láska - Upřímně... Zaslal/a: Tabby  •  Čas: 20.9.2019 12:04
Voldemortova nešťastná láska - Trvalo ... Zaslal/a: Blanch  •  Čas: 12.9.2019 15:52

Více komentářů...
Obsah těchto stránek není vhodný pro osoby mladší 18 let. Texty mohou být příliš explicitní.
Dodržujte prosím pravidla webu.
Obrázky ze záhlaví jsou oficiálními photoshooty herců Toma Feltona a Daniela Radcliffa, které jsou volně k využití.